středa 10. května 2017

modelky


S oblečením pro Terku je teď kříž. V dětských obchodech i e-shopech málokdy narazíme na její velikost 152-158, a tak saháme v dospělém oddělení po XS, které také ještě úplně nesedí. Zvláštní přechod od dětských na dospělé velikosti. Proto jsem byla ráda, že jsme narazily na naší oblíbenou českou značku Alpine pro v dětských velikostech. tato značka má příjemné ceny, nádherné barvičky, funkční materiály a nám se zkrátka a jednoduše líbí. Koupily jsme hned tři sportovní kousky. Terka je sukňová a šatová, tak proč nemít i na výlety své oblíbené šatstvo. Všechny tři kousky: sukni, šaty i lehounkou bundu do letních větrných dnů máme z e-shopu prodeti.cz 

To byly naše modelky Rézi a Shiny.
 Áša je se mnou od hledáčku bedlivě pozoroval, ale na modela se prý necítí:-)

Mějte prima den a asi by to chtělo nějaký společný rituální tanec na vyhnání zimy, co?
Květinky zase okupují náš obývák:-)
Krásný den,
M.

5 komentářů:

 1. Krásné ráno "na kopeček"...... tytéž problémy máme s oblečením u vnuka, ale také se občas zadaří a to koupíme hned víc věcí najednou.
  Jinak kytičky na parapetech dnešní noc přežily, byť byly -3st. - pravda, voskovky jsem dala raději do předsíně a přes velkou pelargonii u vchod.dveří, která má 3/4 m na výšku jsem večer hodila svou fleesovou bundu-a dobrý. Tak snad to byl poslední záchvěv té babajzny Zimy a už bude líp.
  Na Vaše železňáky mám radu-používám to na starou žehličku-natřít klasickým krémem na boty, budou vypadat ještě lépe. Přeji všem z Jizerek krásný den. Olina

  OdpovědětVymazat
 2. Moni, krásně jste vybrali, moc hezké barvičky. a na tu zimu už taky nevíme jak,u nás dnes ráno mínus 3. ve skleníku celou noc hořela svíčka, i když víno už můžeme tak akorát vykouřit. Ono sice obrazí, ale pak to dýl trvá.
  přeji krásný den Majka

  OdpovědětVymazat
 3. Dobry den,ano pamatuji si ani deti ani dospelak...slozite.Vase modely krasne.Hezke dny.JP

  OdpovědětVymazat
 4. Krásné oblečení jste pořídili,mi zatím problém nemáme 134-140 a 122-128 jsou běžně dostupné akorát u sportovního a funkčního oblečení třeba v Lidlu se ty větší velikosti vyprodají rychle,taky Sportisimo je fajn a něco i v pepcu se dá pořídit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A králíčci jsou nádherní,taky jsme ho loni brali ven ale letos ještě venku nebyl.

   Vymazat

Mějte se hezky a předem děkuji za vaše milá slova a řádky, kterých si velmi cením.
S láskou Monča ♥